Silný extraktor Puzzi 10/2

Silný extraktor Puzzi 10/2

Výkonný extraktor Puzzi 10/2 Adv natlakuje čistící roztok až na 2 bary. Dokonale vyčistí textilní povrchy a dodá jim nový glanc.

CenaPočet dní
400 Kčden
550 Kčvíkend*
*pátek odpoledne 18:00 – neděle 18:00

Silný extraktor Puzzi 10/2 vyčistí špínu i z hloubky vláken díky mimořádnému nástřikovému tlaku 2 bary. Koberce i čalounění navíc zanechává takřka suché, takže je lze brzy znovu použít. Systém dávkování odpěňovače zamezí tvorbě přebytečné pěny v odpadní nádrži – práce tak jde dobře od ruky. Úzká podlahová hubice s flexibilní sací stěrkou zaručuje perfektní kontakt s kobercem i při vysávání pod nábytkem. Při úklidu oceníte také ergonomickou rukojeť nebo praktickou přihrádku na tablety s čistidlem. Extraktor má také zásuvku pro připojení přikoupitelného nástavce PW 30/1, se kterým vyčistíte větší plochy.

Optimální vhodnost pro každodenní použití

Možnost změny polohy držadla bez nářadí; upevnění příslušenství/kabelu; rychlá výměna podlahové hubice na hubici na čalounění. Rychlé přizpůsobení se různým požadavkům. Jednoduchý, snadno pochopitelný koncept obsluhy.

Vyšší plošný výkon

S vestavěnou přípojkou pro profesionální mycí hlavu PW 30/1. Vysoký výkon čištění. Integrovaný válcový kartáč k napřímení kobercového vlasu.

Úložný prostor pro tablety s čisticím prostředkem

Tablety s čisticím prostředkem jsou díky vestavěnému úložnému prostoru stále po ruce. Pro dávkování dle potřeby.