Profesionální okenní vysvač WVP 10 Adv

Profesionální okenní vysvač WVP 10 Adv

Náš bateriový vysavač oken WVP 10 Adv leží vždy dobře v ruce, ať už pracujete vertikálně, horizontálně nebo nad hlavou. Ideální pro všechny hladké plochy jako jsou okna nebo dlaždice.

CenaPočet dní
300 Kčden
450 Kčvíkend*
*pátek odpoledne 18:00 – neděle 18:00

Všestranný aku vysavač na okna WVP 10 Adv oceníte v hotelích, restauracích i obchodních centrech. Je lehký a snadno se ovládá. Zvládá čištění vertikálních i horizontálních ploch – dokonce jej můžete při úklidu držet i nad hlavou. Jeho silný motor zajišťuje vysoký sací výkon za každé situace. Pohon zabezpečuje kvalitní Li-Ion baterie, která na jedno nabití vydrží 30 minut – v balení přitom naleznete hned dvě, což umožňuje práci téměř bez přerušení. Přístroj si poradí s úklidem obkladů, vitrín a dalších hladkých povrchů. Je jedno, jestli ho budete používat na odsávání rozlitých tekutin, nebo čištění hladkých povrchu. Okenní vysavač je připraven na všechny výzvy. Díky praktickému rozpěrnému kroužku navíc vyčistí okna beze šmouh i kolem okrajů skla. Vysátá voda se hromadí v odnímatelné 200ml nádržce, kterou snadno bez kontaktu s nečistotami vylejete a umyjete i v myčce. Součástí dodávky je rovněž rychlonabíječka. V balení naleznete také úzkou hubici, čisticí prostředek, láhev s rozprašovačem a dvěma potahy z mikrovlákna.

Lehký, ergonomický a univerzální

Vhodný pro všechny typy hladkých povrchů – horizontální, vertikální nebo dokonce horní. Pohodlná manipulace a snadné ovládání. Bezpečná a příjemná manipulace díky gumové rukojeti.

Vyjímatelná, vyměnitelná baterie

Díky další externí baterii umožňuje práci bez přerušení. Stav nabíjení se zobrazuje pomocí 3 LED nad spínačem ZAP / VYP.

Pohodlné čištění hran

Díky ručně nastavitelnému rozpěrnému kroužku jsou výsledky bez šmouh až k okrajům.