Parní čistič SG 4/4

Parní čistič SG 4/4

Účinný parní čistič SG 4/4 zajistí kvalitní dezinfekci všech ploch. Natlakuje páru až na 4 bary a díky funkci VapoHydro můžete také regulovat její vlhkost.

CenaPočet dní
300 Kčden
450 Kčvíkend*
*pátek odpoledne 18:00 – neděle 18:00

Kompaktní parní čistič SG 4/4 zajistí efektivní a ekologický úklid různých povrchů – a to bez použití chemie. Díky páře o tlaku 4 barů se muže pyšnit certifikovanou dezinfekci bez chemikálií – účinně tak dezinfikuje například hotelové pokoje, kuchyně či sauny. Účinnost dezinfekce dle EN 16615 ověřila také nezávislá laboratoř – likviduje 99,99 % mikrobů* z běžných povrchů. Stroj nabízí rovněž funkci regulace tlaku a vlhkosti páry VapoHydro, díky níž nečistoty místo pracného drhnutí jednoduše spláchnete. Praktická 4l dvojitá nádrž umožňuje průběžné doplňování vody i během úklidu. Vydržíte tak pracovat dlouho bez přerušení. A když je vše hotovo, kabel, trubky i příslušenství pohodlně uložíte do těla přístroje. Součástí dodávky jsou dvě podlahové hubice (1x se štětinami, 1x s lamelami), kartáč a sada trysek. (* podle EN 16615, PVC podlaha, stroj: SG 4/4 (podlahová hubice s lamelou, 30 cm / s, max. tlak páry, min. VapoHydro), testovací bakterie: Enterococcus hirae ATCC 10541, testovací virus: MVA , Murines Norovirus, Adenovirus.)

Certifikovaná a vysoce účinná dezinfekce

Dezinfekce povrchu podle EN 16615 ověřená externí laboratoří. Spektrum účinnosti baktericidní a virucidní proti obaleným virům PLUS. Testovací bakterie: Enterococcus hirae, MVA, Murines Norovirus, Adenovirus.

Dezinfekce bez chemikálií

Šetrné k životnímu prostředí a beze zbytků, protože se čistí pouze vodou. Maximální bezpečnost zajištěna – je zabráněno rozvoji multirezistentních choroboplodných zárodků. Povrchově šetrné čištění bez chemikálií.

Systém dvou nádrží

Nádrž na čistou vodu lze neustále doplňovat, neboť kotel a nádržka jsou od sebe odděleny. Jelikož se ohřívá vždy jen část celkového objemu, vzniká konstantní pára. Díky svému celkovému objemu přes 4l lze parní čistič SG 4/4 používat velmi dlouho bez doplňování vody.